Aktuğ Çelik her geçen gün teknolojiye uygun ekip ve ekipmanlarla yarınlarda daha iyi hizmet verebilmek için büyük gayret sarfetmektedir. Şirketimiz, geniş makina parkuruna sahip olmakla beraber kaliteli kadrosuyla en iyi hizmeti sunmaktadır.

  • Telefon+90 ( 0216 ) 483 10 58

  • Emailinfo@aktugcelik.com

Hakkımızda

Aktuğ Çelik

Şirketimiz 2004 yılında AKTUĞ ÇELİK adıyla Yılmaz GÜLER tarafından kurulmuştur.

Şirketimiz kurulduğu ilk günden bugüne büyük projelere imza atmıştır. Aktuğ Çelik her geçen gün teknolojiye uygun ekip ve ekipmanlarla yarınlarda daha iyi hizmet verebilmek için büyük gayret sarfetmektedir. Şirketimiz, geniş makina parkuruna sahip olmakla beraber kaliteli kadrosuyla en iyi hizmeti sunmaktadır. Öncelikle Marmara Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hitap eden Aktuğ Çelik değişime açık ve kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ilke edinerek önemli projelere imza atmıştır.

Siz değerli müşterilerimizle yeni projelerde buluşmak dileğiyle.

Misyonumuz

Başlıca misyonumuz çağı takip eden dekorasyon ve yapı anlayışla sektörde özü koruyup yeni bir vizyon oluşturmak. Mimari mükemmellik, modernlik, ve teknolojinin akıllı kullanımıyla yeni nesil dekorasyon ve yapı anlayışını geleceğe taşımak. Sürekli üretken olan politikamızla yeni istihdam alanları yaratarak, ekonomiye katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Yapı ve dekorasyon sektöründe projelerimizle sunduğumuz hizmet çatısını, her geçen gün yükselterek müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak ve her yeni projemizde etkin, gerçekçi, uygulanabilir çözümlerle ülke mimarisine geleneksel fikirlerden ziyade, yenilikçi, akılcı ve kalıcı değerler katmaktır.